Szeroki asortyment

Oferujemy setki profili drewnianych, aluminiowych i ram gotowych, szeroki asortyment passe-partout, oraz najwyższej jakości szkło. Do nietypowych projektów proponujemy elementy w postaci slipów, wkładek czy blintów. Dopełnieniem oferty są specjalistyczne kartony w kilkudziesięciu barwach i różnorodnym wykończeniu jak welur, płótno, metal, papier ryżowy itp.

Wzornictwo & DesIGN

Klasyczne kolekcje idealnie pasują do salonów bibliotek, gabinetów. Równie dobrze sprawdzają się we wnętrzach użyteczności publicznej: kancelariach, hotelach, restauracjach. Z kolei nowoczesne rozwiązania zaskakują odważnym designem. Listwy uznanych producentów takich jak Albor, Il Griffo, Larson Juhl, Moldufran czy Salvatori Cornici gwarantują nie tylko jakość, ale i wzornictwo na najwyższym światowym poziomie.

Doświadczenie i doradztwo

Od wielu lat pomagamy w doborze odpowiednich opraw do obrazów oraz wykonujemy projekty opraw indywidualnych dopasowanych do wystroju wnętrz. Nasi konsultanci są zawsze do Państwa dyspozycji, niezależnie czy jest to hobbystycznie wykonany haft krzyżykowy czy pierwszy rysunek dziecka. Za pomoc przy doborze oprawy nie pobieramy opłat. Zapraszamy do bezpłatnych konsultacji w naszych punktach.

Park maszynowy i technologie

Sprawnie i precyzyjnie wykonujemy zlecenia. Naszymi atutami są nowoczesne urządzenia i przeszkolona rzemieślnicza kadra kultywująca zdobyte przez lata umiejętności i najlepsze tradycje polskiego rzemiosła ze szczególnym upodobaniem do dawnych często zapomnianych technologii w dziedzinie pozłotnictwa, obróbki drewna i szkła oraz introligatorstwa.

Jakość naszych usług

Z naszych usług skorzystało już wiele osób, firm i instytucji. Dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem. Do wszystkich zleceń podchodzimy z najwyższą atencją i starannością pamiętając, że swoją pracą przyczyniamy się nie tylko do podnoszenia estetyki odbioru obrazu, ale w dużym stopniu służymy ochronie sztuki polskiej oraz dziedzictwa naszej kultury.

Gwarancja najniższej ceny

Jeśli poszukują Państwo opraw, które nie wymagają wyspecjalizowanych usług ramiarskich, posiadamy w ofercie szeroki wachlarz produktów takich jak: antyramy, ramy gotowe oraz passe-partout rozmiarach standardowych. Dzięki tym oprawom można oprawić dzieło, fotografię lub dyplomy we własnym zakresie korzystając z gotowych półproduktów, łącząc dobrą zabawę z hobby. Możemy również dociąć na dwolony wymiar passe-partout w celu umieszczenia w gotowej ramie. Ramy gotowe są do nabycia w naszym Sklepie z Ramami przy ulicy Krakowskiej 17 w Białymstoku.